Ansatte

Jupiter

Camilla Kalvang Landsend

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Line Jonassen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Renate Elida Godø

Stilling: Pedagogisk leder
renate@barnashus.com

Wirada Binram

Stilling: Barnehagemedarbeider
wirada_b@hotmail.com

Gert Johansen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Karlsvogna

Mailene Strand

Stilling: Pedagogisk leder
mailene@barnashus.com

Ida Jakobowska

Stilling: Pedagogisk leder
ida@barnashus.com

Marianne Falseth

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Marta Sopata Thorstensen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Pegasus

Cinzia Verzeletti

Stilling: Pedagogisk leder
471 57 616
cinzia@barnashus.com

Pedagogisk leder

Anita Martinsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Truls Gjerde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
gjerde83@hotmail.com

Makda Lena Haileselasie Næss

Stilling: Barnehagemedarbeider

Andre ansatte

Daniela Maass

Stilling: Daglig leder
458 82 537
kontor@barnashus.com