Ansatte

Jupiter

Camilla Kalvang Landsend

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Line Jonassen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Renate Elida Godø

Stilling: Pedagogisk leder
renate@barnashus.com

Wirada Binram

Stilling: Barnehagemedarbeider
wirada_b@hotmail.com

Gert Johansen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Karlsvogna

Rita Skar Sæthre

Stilling: Pedagogisk leder
rita@barnashus.com

Marianne Falseth

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Marta Sopata Thorstensen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Wirada Binram

Stilling: Barnehagemedarbeider
wirada_b@hotmail.com

Pegasus

Cinzia Verzeletti

Stilling: Pedagogisk leder
cinzia@barnashus.com

Pedagogisk leder

Mailene Strand

Stilling: Pedagogisk leder
mailene@barnashus.com

Truls Gjerde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
gjerde83@hotmail.com

Anita Martinsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Andre ansatte

Webansvarlig Barnas Hus Gullhella AS

Stilling: Annet

Bodil Iren Nordvik

Stilling: Daglig leder
91745648
kontor@barnashus.com

Anne Lene Tveten Ekkje

Stilling: Pedagogisk medarbeider